Konu Sınıflaması
 
Üye Girişi
E-Posta
Şifre
 
Yayınevleri
 
Sepetim
 
E-Posta Haber Grubu
Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta
 

Öğrenci Üye


Öğrenci Üyeliği
 

TDK kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; www.turkcederskitaplari.com veya kısaca www.tdk.com.tr İnternet erişim adreslerimizdir. TDK; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.


Türkiye'nin İnternet kitapçısı www.tdk.com.tr, siz öğrencilere özelleştirilmiş avantajlar ve kitap temininde kolaylıklar sunmaktadır. Üniversite öğrenimi boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca en büyük avantajınız ders kitaplarınızı arkadaşlarınızla toplanıp beraber satın alın, yani "toplu alın, toplu indirim kazanın". Yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitaplarından siz de sonuna kadar yararlanın.
 
Öğrenci üyelik kontrollü yapılmaktadır. Öğrenci üye olabilmek için önce normal üyelik kaydı yapılır. Daha sonra üniversite öğrenci kimlik kartının bir örneği "0-212-527 52 97" nolu numaraya fakslanır; ya da kimlik kartının taranmış bir örneğini "bilgi@tdk.com.tr" adresine e-posta ile gönderilir. Hızlı bir inceleme sonucu öğrenci üyelik aktivite yapılır. Daha sonra öğrenci üyeliğin tüm avantajlarından sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Öğrenci Üye Olmanın Avantajları

Sevgili öğrencilerimiz, öğretim yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı kitapları, sanalTALEBE ile başka bir arayışa girmeden tek bir noktadan bulma, satın alma ve toplu alımlarda özel iskontolarla daha ucuza alma imkanı kazanır. Türkiye’deki tüm yayınevlerinin kitaplarına buradan erişebilir, kitap listesini  oluşturabilir; ayrıca toplu alımlarda miktara bağlı özel indirimlere sahip olabilirler.
 
- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca arama

- Toplu alımlarda özel toplu indirimler

- Akademik etkinlikleri izleyebilme

- Bulamadığın kitapları sizin adınıza arayıp temin etme

Öğrenci üye olabilmek için YÖK'ün kabul ettiği üniversitelerin birinde üniversite öğrencisi olmak veya meslek lisesi öğrencisi olmak gerekir.
Konferans Duyuruları
İlk 30 kitap bedava
b9/e-kitap/e-book
Üniversite Öğrencileri, Akademisyenler
b7/Bilişim-Bilgisayar Kitapları
b8/işletme-İktisat Kitapları
b6/Türkiyenin İnternet Kitapçısı
b5/Güzel Sanatlar
b3/Mühendislik-Mimarlık Kitapları
b2/Bilimsel Oyuncaklar