Konu Sınıflaması
 
Üye Girişi
E-Posta
Şifre
 
Yayınevleri
 
Sepetim
 
E-Posta Haber Grubu
Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta
 

Kitapçı Üye


Kitabevi Üyeliği - Kitap Dağıtım Sistemi

TDK ismi "Türkçe Ders Kitapları" sözcüklerinin başharflerinden türetilmiştir. "www.tdk.com.tr" özellikle bilimsel ve üniversite kitapları üzerine odaklanmış online kitap tedarik sistemidir. Türkiye'de üniversite yayıncılığı yapan yüzlerce yayınevine ait kitaplar ve İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Kültür Yayınları gibi ciddi yayınevlerine ait kültür, sanat ve edebiyat kitapları siz kitabevlerine sunulan avantajlarla tedarik edebilirsiniz.  Kitapçı üyelerimiz, kendilerine sunulan indirimlerle her türlü kitap ihtiyacını sistemimizden karşılayabiliriler.

Raflarınızda eksik olan kitapları tedarik edebilir veya okuyucularınızın aradığı kitapları temin edebilirsiniz; sistemimizi sanal DAĞITICI gibi kullanabilirsiniz. Hem raflarınıza koymak istediğiniz kitapları hem de okuyucularınıza ait bireysel siparişlerinizi sistemimizden karşılayabilirsiniz. Okuyucularınıza ait bireysel siparişleri, doğrudan, sizin adınıza sizden geliyormuş gibi gönderebiliriz.

Sistemimizde avantajlı üyelik uygulaması vardır ve bunlardan birisi de "Kitapçı Üye"dir. Kitapçı üyelerin indirimle kitap dağıtım oranında olup bu üyelik kontrollü yapılmaktadır; yani kitapçı üye olabilmek için firma adı içerisinde "kitap" olan ve bir ticaret odasına kayıtlı bir şirket olmak zorunluluğu vardır. Kısacası "Kitapçı Üye" uygulaması kurumsal bir hizmettir ve yalnızca resmi kitabevleri yararlanabilir. Kitapçı üyelerimiz, kitap listelerini kendi indirimleriyle görürler ve alış-verişlerini yapabilirler.


Kitapçı üye olabilmek için


i) Önce normal üyelik sistemi üzerinden üyelik kaydı gerçekleştirilir.

ii) Üye kaydı yapıldıktan sonra kitabevinin resmiyetini gösteren ticari sicil gazete ilanı veya vergi levhası  "0-212-527 52 97"a veya taranıp e-posta ile gönderilir.

iii) Kitap Üyelik aktif edilir.
 

Kitapçı Üye Olmanın Avantajları

Tek bir noktadan tüm üniversite ders kitaplarını ve nitelikli edebiyat kitaplarını bulabilir, müşterilerinin kitap listesini oluşturabilir, kitapçılar için özel hazırlanmış iskontolarla kitap tedarik edebilirler.


sanalDAĞITICI size aşağıdaki konularda yardımcı olmaktadır:


- Tüm akademik ve bilimsel kitaplara tek bir noktadan erişim
 
- Anında sipariş üretme ve siparişi izleme
 
- Kitaplar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilme
 
- Özel tekliflerden yararlanma
 
- Müşterileriniz için kendi adınıza hazırlanmış teklif üretebilme
 
- Kitapçı kampanyalarından yararlanma
 
- Okuyucularınız için arayıp ta bulamadığınız kitapları araştırma
 

Kitapçı üyelik, bir işortağı uygulaması olduğu için yalnızca kitapçı olan kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir!
Konferans Duyuruları
İlk 30 kitap bedava
b9/e-kitap/e-book
Üniversite Öğrencileri, Akademisyenler
b7/Bilişim-Bilgisayar Kitapları
b8/işletme-İktisat Kitapları
b6/Türkiyenin İnternet Kitapçısı
b5/Güzel Sanatlar
b3/Mühendislik-Mimarlık Kitapları
b2/Bilimsel Oyuncaklar