0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Hakkımızda / Biz Kimiz?

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK Bilim ~ Akademik Bilimsel Üniversite Ders Kitapları ve Edebiyat Sanat Kitapları

TDK Bilim kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; www.turkcederskitaplari.com veya kısaca www.tdk.com.tr İnternet erişim adreslerimizdir. TDK Bilim; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.

Misyonumuz
Üniversite yayıncılığı konusunda basılan akademik, bilimsel ve teknik kitapların, eğitim öğretimde kullanılan meteryallerin, bilimsel oyuncakların, deney setlerinin tedarik edildiği bir merkez olmaktır. Üyelerimiz, genel olarak, akademisyen, üniversite öğrencisi veya lise öğrencileridir; bunlara ek olarak üniversite mezunu bireyler de mesleki gelişim kitaplarımızla okuyucu kitlemiz içerisindedir.

Türkiye’de hergün binlerce kişi aradığı kitapları www.tdk.com.tr online kitap satış sitemizde bulmakta, kitap bilgilerini incelemekte ve en makul indirimlerle satın almaktadır.


Okuyucu kitlemiz büyük çoğunlukla akademisyen, öğretim üyesi, üniversite öğrencisi, ar-ge çalışanları, edebiyatçı ve sanatçılar, öğretmenler ve üniversite mezunu kişilerdir. Kısacası Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK Bilim; akademisyen, öğrenci veya mezunlardan oluşan üniversitelilerin online kitap tedarikçisidir.

Avantajlı Üyelik Sistemi

İnternet Kitapçısı TDK Bilim; okuyucularına ve kitabevlerinden oluşan iş ortaklarına özelliştirilmiş (kişiselleştirilmiş) avantajlı bir kitap tedarik sistemi sunmaktadır. Bu amaçla, üyelerimiz “öğrenci üye”, “akademisyen üye”, “kütüphaneci üye” ve “kitapçı üye” gibi herbiri kendi içerisinde özel avantajları olan üyelik sistemi geliştirmiştir. Her üyelik sisteminin kendisine has indirimleri vardır. Kitapçı üyelik, kütüphaneci üyelik ve Akademisyen üyelik kontrollü yapılmaktadır. Siz de kendi durumunuza göre üye olarak yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitabından ve TDK’nın sunduğu öğretim metaryalleri sisteminden yararlanabilirsiniz.


Sayın iş ortağımız kitapçı iseniz ihtiyaç duyduğunuz kitapları "kitapçı üye" olarak size uygun indirimlerle (İstanbul Cagaloğlu veya Ankara Kızılay koşullarında) tedarik edebilirsiniz. Üstelik, okuyucularınıza sizin adınıza doğrudan kitap gönderebiliriz.

Stoklarımızdaki kitap çeşidini her geçen gün daha da zenginleştirmekteyiz; kitap bilgilerini tek tek kendimiz girmekteyiz; arka kapağında tanıtım yazısı olmasa bile kendimiz kitapları tanıtıcı bilgileri tek tek, olabildiğince özenle girmekteyiz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kitapları sitemizde bulmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Bu konuda sizin de öneriniz olursa seve seve öğrenmek isteriz.

Vizyonumuz

Akademik camiada ve eğitim camiasında sunduğu hizmetleriyle insanlarımızın güvenini kazanmış, eğitim-öğretimde önemli bir yere sahip, üniversite kitabı, eğitim kitabı, deneysel araç gereçler nereden tedarik edilir denilince “TDK Bilim"in akla geldiği kurumsallaşmış bir kitap portalı olmaya gayret etmektir.

Ayrıca, geleneksel şekilde, basılı kitapların tedarik merkezi olduğumuz gibi e-Kitap konusunda geliştirdiğimiz e-kitap sistem üzerinden e-kitap satışlarımız deneme amaçlı yapılmaktadır.