0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Sitemize Öneri


Hızlı Teslim, İtinalı Paketleme


TDK kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.

Öneriniz bizim için değerli

 

Stoklarımızdaki kitap çeşidini her geçen gün daha da zenginleştirmekteyiz; kitap bilgilerini tek tek kendimiz girmekteyiz; arka kapağında tanıtım yazısı olmasa bile kendimiz kitapları tanıtıcı bilgileri tek tek, olabildiğince özenle girmekteyiz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kitapları sitemizde bulmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Bu konuda siz okuyucularımız önerileri sitemizin daha kullanıcı ve işlevsel olmasını sağlayacaktır.


Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK siz okuyucu ve işortaklarıyla içiçe olmayı arzulamaktadır. Eğer sitemiz hakkında öneri yaparsanız veya iyileştirme için eleştirileriniz varsa, lütfen bize bildiriniz; çok seviniriz. Sayfa tasarımlarımızdan görüldüğü gibi akademik yaklaşımla sade ve kullancı dostu bir kullanıcı arayüzü hazırladık; sizlere aradığınız kitapları ve çeşitli eğitim araçlarını kolayca tedarik edebileceğiniz sanal bir kitap tedarik sistemi sunmaktayız. Amacımız, karmakarışık ve içerisinde girince kaybolacağınız, neyin ne olduğu belirli olmayan bir ortam değil de; sade, kullanıcı dostu, gözü yormayan, akılda kalıcı hedefe yönelik işlevsel bir ortam sunmaktır.

Sitemizin daha iyi olması, kullanıcı dostluğunu devam ettirmesi, işlevselliğini arttırması ve erişilebilirliğinin arttırılması için önerileriniz, bizim için, önemlidir. Sizin de öneri veya eleştirinizi bekleriz.


Ayrıca, sizleri de eğer henüz üye olmamış iseniz "Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK" ailesine katılmaya davet ediyoruz. Üye olarak; siz de üniversite kitapları, akademik kitaplar, bilimsel kitaplar ve üniversite ders kitaplarında Türkiye'nin en zengin kitap stoğuna sahip sitemiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bazı yayınevlerinin ilk 30 tanesi 1 TL olan kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK; bazı yayınevleri ile anlaşarak o yayınevlerinin yeni kitaplarını ilk yayınlandığında ilk 30 tanesini 1 TL'den veya 5 TL'den satışa sunmaktadır; bu imkandan yalnızca üyelerimiz yararlanmaktadır. Siz de hemen üye olarak böylesi imkanlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.


     

 

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK; her zaman sizin hizmetinizdedir. Sizin, öğrencilerinizin ve çocuklarınızın ihtiyaç duyacağı her türlü ders kitaplarını buradan tedarik edebilirsiniz.. Sitemizde, konusuna ait çeşitlilik oldukça zengindir; indirimler avantajlı üyelik sistemine göre farklı farklıdır. Siz de üye olarak kendinize sunulan indirimleri görebilirsiniz.

Vizyonumuz

Akademik camiada ve eğitim camiasında sunduğu hizmetleriyle insanlarımızın güvenini kazanmış, eğitim-öğretimde önemli bir yere sahip, üniversite kitabı, eğitim kitabı, deneysel araç gereçler nereden tedarik edilir denilince “TDK"nın akla geldiği kurumsallaşmış bir kitap portalı olmaya gayret etmektir.