0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Aradığımı Bulamadım / Bulabilir misiniz?

 

Aradığım kitabı bulamadım, yardımcı olur musunuz?

TDK kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; www.turkcederskitaplari.com veya kısaca www.tdk.com.tr İnternet erişim adreslerimizdir. TDK; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK'da, özellikle bilimsel ve akademik alanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız kitapları bulabilirsiniz; arayıp ta bulamadığınız kitapların araştırılmasını isteyebilirsiniz. Veritabanımızdaki ürün sayısı sürekli güncellenmekte ve yeni yeni ürünlerle zenginleşmektedir. Eğer, aradığınız kitabın baskısı satışta ise o kitabı sizin için mutlaka buluruz; eğer isterseniz, sahaf ağımız üzerinden de ikinci elini de araştırabiliriz.

Sizin için araştıralım

Evet. Aradığınız kitapları sizin için araştırabiliriz. Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK, sürekli zenginleşen kitap veritabanı içeriğine rağmen bir kitabı bulamamış iseniz, o kitabı sizin adınıza arayıp bulmaya çalışır. Eğer aradığınız kitap veritabanımızda yok ise o kitaba ait birkaç bilgiyi gönderin sizin adınıza arayalım ve size bildirelim. Araştırılması istediğiniz kitapları bize iki yoldan birisiyle bildirebilirsiniz:


Birinci Yol) Kitap ile ilgili aşağıdaki bilgileri bize "bilgi @ tdk.com.tr" adresine e-posta gönderebilirsiniz:

 

İkinci Yol) Aradığınız kitabın adını normal yol ile sistemimizdeki arama kutusuna yazıp kitabı arayınız. Eğer aranan kitap yok ise karşınıza çıkan bir pencerede "Sizin Araştıralım" bağlantısını tıklayınız; penceredeki kutucuklara ilgili kitapla ilgili bilgilerden bildiklerini yazınız ve "Benim İçin Araştır" düğmesini tıklayınız. Bu durumunda girmiş olduğunuz kitap bilgileri araştırma ekibimizin yönetim panelinde görünecektir ve araştırma işlemi başlatılacaktır. 

Kitap araştırması hizmetinden yalnızca üyelerimiz yararlanmaktadır. Eğer üye değilseniz, lütfen önce üye olunuz.