0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Kütüphaneci Üye


Kütüphaneci Üye - Kütüphane Kitap Siparişleri

TDK kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; www.turkcederskitaplari.com veya kısaca www.tdk.com.tr İnternet erişim adreslerimizdir. TDK; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.
 
Türkiye'nin İnternet kitapçısı www.tdk.com.tr, siz kütüphaneci meslektaşlarımıza özelleştirilmiş avantajlar ve özellikler sunmaktadır. Kütüphaneci üye olarak yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitaplarından liste oluşturabilir, teklif alabilir ve kütüphane ihtiyaçlarınız için en makul indirimlerle kitap tedarik edebilirsiniz.
 
Sistemimize kütüphaneci üye denetimli yapılmaktadır. Önce normal üye olunmalıdır; daha sonra kütüphaneci kimlik kartı veya kütüphaneci belgesi 0-212-527 52 97 nolu numaraya fakslanmalı veya taranarak [email protected] adresine e-posta gönderilmelidir. Kısa bir incelemeden sonra kütüphaneci üyelik aktivite edilir. Daha sonra kitap satış kanalında olan tüm kitapları inceleyebilir, liste oluşturabilir.

Kütüphaneci Üye Avantajları

Sevgili kütüphaneci meslektaşlarımız, sanalTEDARİK size bir noktadan tüm akademik, bilimsel, teknik ve üniversite ders kitaplarını tedarik etme, teklif oluşturma ve sipariş verme  imkanı sunar.  Türkiye’deki tüm akademik yayınevlerinin kitaplarına buradan erişebilir, teklif listesi oluşturabilir ve en makul indirimle satın alabilirsiniz.

sanalKAYNAK size aşağıdaki konularda yardımcı olmaktadır:

- Kitap toplama ve fiyat alma süreci, artık, her zamankinden daha kolay!

- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca arama

- Kitap adı, yazar adı, yayınevi adı veya ISBN ile arama

- Seçtiğiniz ürünlere ait teklif yazısı anında

- Belirli miktarın üzerindeki siparişlerde özel teklif; ayrıca indirim!

- Kendi duyurularınızı yayınlayabilma imkanı

- Kendi kütüphane yayınlarınız satış kanalına ekleme imkanı

- Üniversite yayınlarınızı satış kanalına ekleme imkanı
 
Kütüphaneci üyelik sistemine kütüphaneciler veya ünversitelerin veya okulların kütüphane sorumluları kabul edilmektedir. Kitapların indirimleri kütüphaneci üyeler için farklıdır; çok miktarda kitap alımlarında ek iskonto yapılmaktadır. Kitap listesi, sepete atılma yöntemiyle üyemiz tarafından yapılmalıdır.