0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Öğrenci Üye


Öğrenci Üyeliği

 

TDK Bilim; özellikle üniversite ders kitapları ve akademik bilimsel teknik kitaplar odaklanmış Türkiye’nin en büyük çevrimiçi ~ online kitap tedarik ve satış sitesidir.  Aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve e-kitap satış noktasıdır.

Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK Bilim, sizlere özelleştirilmiş avantajlar ve kitap temininde kolaylıklar sunmaktadır. Üniversite öğrenimi boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca en büyük avantajınız ders kitaplarınızı arkadaşlarınızla toplanıp beraber alın, yani "toplu alın, toplu indirim kazanın" ilkesinden yararlanbilirsiniz.
 
Öğrenci üyelik kontrollü yapılmaktadır (Virüs salgını ve depremler nedeniyle geçici olarak askıya alınmıştır). Öğrenci üye olabilmek için önce normal üyelik kaydı yapılır. Daha sonra üniversite öğrenci kimlik kartının bir örneği "[email protected]" e-posta adresine gönderilir. Hızlı bir inceleme sonucu öğrenci üyelik aktivite yapılır. Daha sonra öğrenci üyeliğin tüm avantajlarından sınırsızca yararlanabilirsiniz.


Öğrenci Üye Olmanın Avantajları

Sevgili öğrencilerimiz, öğretim yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı kitapları, sanalTALEBE ile başka bir arayışa girmeden tek bir noktadan bulma, satın alma ve toplu alımlarda özel iskontolarla daha ucuza alma imkanı kazanır. Türkiye’deki tüm yayınevlerinin kitaplarına buradan erişebilir, kitap listesini  oluşturabilir; ayrıca toplu alımlarda miktara bağlı özel indirimlere sahip olabilirler.
 
- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca arama

- Toplu alımlarda özel toplu indirimler

- Akademik etkinlikleri izleyebilme

- Bulamadığın kitapları sizin adınıza arayıp temin etme


Öğrenci üye olabilmek için YÖK'ün kabul ettiği üniversitelerin birinde üniversite öğrencisi olmak veya meslek lisesi öğrencisi olmak gerekir!