0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Akademisyen Üye


Akademisyen Üye - Öğretim Elemanı Üyeliği

TDK kısaltması "Türkçe Ders Kitapları"nın başharflerinden türetilmiştir; www.turkcederskitaplari.com veya kısaca www.tdk.com.tr İnternet erişim adreslerimizdir. TDK; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitaplarında Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; aynı zamanda edebiyat ve sanat kitapları, bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri ve elektronik kitap (e-kitap) satış noktasıdır.

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı www.tdk.com.tr profesör, doçent, yrd. doç., öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi olan üniversite öğretim elemanlarına ve meslek okullarındaki öğretmenlerine ait özelleştirilmiş avantajlar sunmaktadır. Akademisyen üye olarak yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitaplarından ve yapılan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Akademisyen üyelerimize özel kampanyalar ve indirimler uygulanmaktadır. Dolayısıyla akademisyen üyeliği denetimli yapılmaktadır. Sistemimize akademisyen üye olabilmek için önce normal üyelik kaydı gerçekleştirilir, daha sonra üniversite kimlik kartının bir örneği "0-212-527 52 97" nolu numaraya fakslanır ya da kimlik kartının taranmış bir örneği "[email protected]" adresine e-posta ile gönderilmelidir. Yapılan kısa bir inceleme ile akademisyen üyelik etkin hale getirilir. Akademisyen üyelerimiz kendilerine sunulan özel indirimlerle alış-veriş yapabilirler. Hemen her kitapta indirimleri daha fazladır.

Akademisyen Üye Ayrıcalığı
(Sayın hocam, Virüs Salgını ve Depremler Nedeniyle Geçici olarak askıya alınmıştır! Kitap alımları yaparak bizlere destek olmanızı bekleriz...)

sanalKAYNAK sistemi akademisyenlere, verdiği derslere ait kaynak kitap ve yardımcı ders kitabı arayışlarına tek noktadan erişme ve satın alma imkanı sunar. Kitap arayışları, temin edilmesi ve kendi kitaplarının satışa sunulması gibi birçok imkana erişme imkanı vardır:
 
- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca kitap arayabilme

- Kitap adı, yazar adı, yayınevi adı veya ISBN ile kitap arayabilir

- Öğretimle ilgili materyallare erişim

- Çalışma alanına ait yeni kitap duyuruları alma

- Akademisyenler özel kampanyalardan yararlanma

- Genel kampanyalardan öncelikli yararlanma

- Bilimsel veya teknik sahaflık kitapların tedariği

- Kendi bireysel kitaplarının dağıtım ve satış imkanından yararlanma

- Elektronik belge ve e-makale’lere erişim (hazırlanıyor)

- Örnek müfredat programı, ders izlence belgelerine erişim (hazırlanıyor)

 
Akademisyen üyeliği imkanlarından yalnızca üniversitelerde çalışan öğretim üyeleri, öğretim görevlileri, TUBİTAK araştırmacıları, TUBA üyeleri ve meslek lisesi öğretmenleri yararlanabilir.