0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Alış-veriş Güvencesi


Türkiye'nin İnternet Kitapçısında TDK Bilim (Papatya Yayıncılık Eğitim A.Ş.)'de Alışveriş Güvencesi


1) İnternet kitapçısı TDK Bilim; özellikle akademik, teknik, bilimsel ve üniversite ders kitapları konusunda Türkiye’nin en büyük online kitap tedarik sitesidir; aynı zamanda bilimsel oyuncaklar, popüler bilim kitapları (TUBİTAK vs.),  yazın dünyamızın saygın edebiyatçılarına ait roman, şiir ve sanat kitapları da bulunmaktadır.

2) Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK ülkemizdeki en ciddi yayınevlerinin desteği ile kurulmuş bir online kitap satış ve tedarik sistemidir; iş-ortaklarını da dikkatlice seçmektedir. Sitemiz yayınevi olsun kitap dağıtıcısı olsun kitap sektöründe ciddiyetiyle isim yapmış tüm kurumsal firmalarla işbirliği içerisindedir. Satışı sunulan kitaplarımız ve diğer ürünlerimiz büyük oranda stokludur; kendi stoklarımıza ek olarak Papatya Yayıncılık Eğitim, Toroslu Kitaplığı, Beta Yayıncılık,  Nobel Akademik, Palme Yayıncılık gibi ülkemizin onlarca ciddi yayınevleri ve dağıtıcılarından da kitap tedarik etmekteyiz.

3) Tahsilat aşamasında eğer kredi kartı ile alış-veriş yapılıyorsa kart bilgileri hiçbir zaman tarafımızda saklanmaz (gizlilik ilkesine dikkat edilir); dolayısıyla, siparişler tamamlanıp ödeme işlemine geçildiğinde, kullanılan kredi kartı bilgileri ilgili kartın ait olduğu banka ile bizim çalışmakta olduğumuz Türkiye İş Bankası sistemleri arasında sorgulanır; eğer sorgulama işlemi başarılı olmuşsa gizlilik ilkesine de dikkat edilerek
Türkiye İş Bankası sistemi tahsilatı yapar ve tarafımıza ödemenin alındığı bilgisini gönderir. Bu aşamadan sonra elemanlarımızca o siparişe ait kitapların paketlenmesi yapılır.

4) Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK Bilim ülkemizin en ciddi kargo firması olan MNG Kargo ile çalışmaktadır. Saat 16:00'ya kadar paketlenen ürünler aynı gün kargo firmasına verilir; 16:00'dan sonra paketlenen ürünleri ertesi güne de kalabilir.

5) Türkiye’deki hemen hemen tüm akademik ve üniversite yayıncılığı yapan yayınevlerine ait kitap ve eğitim metaryalleri sitemizde vardır ve satışa sunulmaktadır. Ayrıca, aradığınız akademik, bilimsel ve üniversite ders kitapları bilgilerine buradan erişebilir, onları inceleyebilir, satın alabilir veya bulamadığınız kitapların araştırılmasını isteyebilirsiniz. Üniversite kitaplarına ek olarak yüksek öğretimi ilgilendiren edebiyat kitapları, sanat kitapları öğretim araç ve gereçleri, deneysel veya bilimsel oyuncaklar için de önemli bir tedarik portalıdır.

6) Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK Bilim; alış-verişlerde güvenliğe her aşamada önem verir. Alış-veriş güvencesi hem ilgili ürünlerin orijinal olmasını hem de tahsilat sürecini kapsamaktadır. Sitemizden rahatlıkla alış-veriş yapabilir; aradığınız kitapları sorgulayabilirsiniz.

Sitemizde avantajlı üyelik sistemi vardır. Siz de hemen üye olarak üyelerimize sunulan tüm avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim

 

e-Posta:
[email protected]                (Okuyucu Hizmetleri)
[email protected]  (Yayıncı Yeni Kitap Bilgisi)
[email protected]       (Yayıncı Satış Pazarlama)

 

Telefon:
(+9) 0 212 527 52 96

 

Faks:
(+9) 0 212 527 52 97

 

Adres:
TDK Bilim (Papatya Yayıncılık Eğitim Bilgisayar Sis. San. ve Tic. A.Ş.)
Cemal Nadir Sok. No: 26 Cağaloğlu
Fatih / İstanbul


Kolay Tarif:
1) Marmaray Cağaloğlu çıkışından 170 metre uzaklıkta.
2) Cemal Nadir Sokakta.