0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
   
 
 
 
 
     

TDK Sipariş Takip


Sipariş İzleme
Siparişlerinizin Durumunu Öğrenme

 

Sayın okuyucumuz Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK'dan yapmış olduğunuz siparişleriniz için, size, önce bilgilendirme amacıyla sipariş satın alma sözleşmesi gönderilir. Daha sonra sitemizden yapmış olduğunuz alış-verişlere ait siparişlerinizin "hazırlanıyor", "kargoya hazır", "kargoda" gibi durum değişikleri sizlere e-posta ile bildirilmektedir. Aynı gün içerisinde mutlaka böyle bir mesaj alırsınız. Ancak, zaman zaman okuyucularımızın e-posta adreslerini yanlış girdiği gözlenmekte veya e-posta alış kutularının dolu olmaktadır; bu gibi nedenlerle, okuyucularımız, gönderilen "durum bilgilendirme" e-postalarını alamamaktadır.

Herhangi bir anda, yapmış olduğunuz siparişinizin durumunu öğrenmek istiyorsanız, üyelik girişi yaparak "Sipariş Takibi" bağlantısı üzerinden siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Veya üyelik girişi yapmadan hızlıca sipariş takibi yapmak istiyorsanız, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sipariş Takibi" bağlantısını tıklayabilirsiniz; bu durumda e-posta adresiniz ve sipariş kodu sorulacaktır. Lütfen alış-verişleriniz sonrası sistemce otomatik olarak üretilen sipariş kodlarını bir yere not alınız.

Üye olmadan alış-veriş yapmış iseniz, ikinci yolu izleyerek sipariş takibi yapabilirsiniz; sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sipariş Takibi" bağlantısını tıklayabilirsiniz; bu durumda e-posta adresiniz ve sipariş kodu sorulacaktır.

değilseniz, ki üye olmanızı önerir var olan ekstra indirimlerden ve üyelere has hizmetlerden yararlanması öneririz, ana sayfanın sağ üst köşesinde verilen "Sipariş Takibi" bağlantısından siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK; okuyucularına ve kitapçılardan oluşan iş ortaklarına özelliştirilmiş (kişiselleştirilmiş) avantajlı bir kitap tedarik sistemi sunmaktadır. Bu amaçla, üyelerimiz “öğrenci üye”, “akademisyen üye”, “kütüphaneci üye” ve “kitapçı üye” gibi herbiri kendi içerisinde özel avantajları olan üyelik sistemi geliştirmiştir. Her üyelik sisteminin kendisine has indirimleri vardır. Kitapçı üyelik, kütüphaneci üyelik ve Akademisyen üyelik kontrollü yapılmaktadır. Siz de kendi durumunuza göre üye olarak yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitabından yararlanabilirsiniz.


İletişim
 

e-Posta:
[email protected]                (Okuyucu Hizmetleri)
[email protected]  (Yayıncı Yeni Kitap Bilgisi)
[email protected]       (Yayıncı Satış Pazarlama)

 

Telefon:
(+9) 0 212 527 52 96

 

Faks:
(+9) 0 212 527 52 97

 

Adres:
Ankara Cad.
Prof.Fahrettin Kerim Gökay Vakfı İşhanı Girişi

No:11/3, Cağaloğlu (Eminönü)
İstanbul


Kolay Tarif:
1) İstanbul Valiliği'nin tam karşısında.
2) Marmaray Cağaloğlu çıkışından 30 metre ileride.
3) Cağaloğlu Migros'un yanında.