0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Teklif Yazısı Oluşturma


Kütüphaneciler için Teklif Yazısı Oluşturma

 

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK; özellikle akademik, bilimsel ve üniversite ders kitapları üzerine odaklanmıştır; yani akademik çevrelere hizmet etmeyi amaçlamıştır. Akademik ve bilimsel kitaplara ek olarak ciddi yayınevlerinin edebiyat, sanat ve kişisel gelişim kitapları da vardır; kitaplara ek olarak öğretim metaryalleri, elektronik deney setleri ve bilimsel oyuncaklar da bulundurmaktadır.


Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK; siz kütüphanecilere özel bir hizmet sunmaktadır; kütüphaneye kitap alımlarınız için alacağınız kitapları kendiniz veya hocalarınız seçebilir, listenizi oluşturabilir veya satın alma teklifi  oluşturabilirsiniz. Eğer listenizdeki kitapların sayısı oldukça fazla ise ayrıca "daha özel bir teklif" isteyebilirsiniz. Kendi proforma teklifinizi, sizin için özel hazırlanmış indirim oranlarıyla kendiniz oluşturup değerlendirmeye alabilirsiniz.


"Teklif yazısı oluşturma" hizmeti yalnızca kütüphaneci üyelere verilmektedir. Sistemimize kütüphaneci üye olmak için önce normal üye olunur; kayıt bilgileri girilriken fatura adresi olarak kütüphanenin bağlı olduğu kurumun resmi adresi, vergi dairesi ve vergi numarası girilir. Daha sonra, kurumunda kütüphaneci olduğu gösteren bir belge 0-212-527 52 97'ye fakslanır veya taranıp gönderilir. Çünkü kütüphaneci üye kontrollü yapılmaktadır. İlgili belge alındıktan sonra incelenip kütüphaneci üye merkezden aktif edilmektedir.

Eğer siz de kurumunuzda kütüphaneci olarak çalışıyorsanız, sistemimize kütüphaneci üye olup mesleğinizin size sunulan avantajlarından ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Üniversite ders kitapları, bilimsel kitaplar, akademik kitapların tedariği sağlayan Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK (Türkçe Ders Kitapları)'da üyelik sistemi "kütüphaneci üye", "akademisyen üye" ve "kitapçı üye" olarak organize edilmiştir. Herbir üyelik sistemi kendi içerisinde ve kendisine has avantajlı özelliklere sahiptir.

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK'da, özellikle bilimsel ve akademik alanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız kitapları bulabilir, arayıp ta bulamadığınız kitapların araştırılmasını isteyebilirsiniz. Veritabanımızdaki ürün sayısı sürekli güncellenmekte ve yeni yeni ürünlerle zenginleşmektedir. Eğer, aradığınız kitabın baskısı satışta ise o kitabı sizin için mutlaka buluruz; eğer isterseniz, sahaf ağımız üzerinden de ikinci elini araştırabiliriz.