0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Toplu Alımlarda Toplu İndirim


Toplu Alımlarda Toplu İndirim İmkanı

Aynı kitaptan toplu denilecek miktarda siparişlerinizde toplu indirim kazanırsınız. Örneğin bir derste kullandığınız kitabı, arkadaşlarınızla biraraya gelip tek bir siparişle alırsanız, ekstra indirim yapabiliriz.


Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK, özellikle üniversite öğrencilerine "toplu alımlarda toplu indirim" yöntemi uygulamaktadır. Yani, aynı kitaptan arkadaşların için de al, hepiniz daha fazla iskonto ile indirimden yararlanın. Böylece, derslerinizi mis gibi mürekkep kokan orijinal kitaplarla sürdürün; yasadışı olarak üretilmiş korsan kitap veya sağlığa zararlı tonerlerle çoğaltılmış fotokopi kitap yerine mis gibi orijinal kitaplar kullanın.


Türkçe Üniversite Ders Kitapları Portalı TDK

Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK, Türkiye’nin en büyük kitap sağlayıcılarından birisidir; Türkiye’deki tüm akademik, bilimsel ve üniversite ders kitapları bilgilerine buradan erişebilir, satın alabilirsiniz. Ayrıca yüksek öğretimi ilgilendiren edebiyat kitapları için de önemli bir erişim noktasıdır. Türkiye’de hergün binlerce kişi TDK aracılığıyla aradığı kitapları bulmakta, kitap bilgilerini incelemekte, satın almakta ve elektronik belgelerimize erişmektedir. Siz de bunlardan birisi kolayca olabilirsiniz.

Okuyucu Kitlemiz


Okuyucu kitlemiz büyük çoğunlukla akademisyen, öğretim üyesi, öğretim görevlisi, üniversite öğrencileri, ar-ge çalışanları, edebiyatçılar, öğretmenler ve yüksek öğretim mezunu bireylerdir. TDK, hem bir kitap sağlayıcısı hem de eğitim ve öğretime destek veren materyallerin ulaşıldığı ve tedarik edildiği bir sanal satış ortamıdır.

 

Türkiye'nin İnternet Kullanıcı TDK; okuyucu ve kitapsevelere bireysel özelliklerine ve iştigallerine  göre özelliştirilmiş avantajlar sunmaktadır. Bu amaçla “öğrenci”, “akademisyen”, “kitapçı” ve “kütüphaneci” gibi herbiri kendi içerisinde avantajları olan avatajlı üyelik sistemi geliştirmiştir. Siz de kendi konumunuza göre üye olarak yüzlerce yayınevinin onbinlerce kitabından veya TDK’nın  sunduğu öğretim metaryalleri sisteminden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Her Siparişiniz Krediniz Arttırıyor

Türkiye'nin İnternet Kitapçısı TDK'da, arka planda, üye kredilendirme sistemi vardır. Her siparişiniz sizin üyelik kredinizi arttırıyor ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin, alış-veriş yaptığınızda o andaki siparişinizin tutarı alınmayabilir. Örneğin, aniden extra indirimle karşılaşabilirsiniz.


İletişim
 

e-Posta:
[email protected]               (Okuyucu Hizmetleri)
[email protected]  (Yayıncı Yeni Kitap Bilgisi)

 

Telefon:
(+9) 0 212 527 52 96

 

Faks:
(+9) 0 212 527 52 97

 

Adres:
Ankara Cad.
Prof.Fahrettin Kerim Gökay Vakfı İşhanı Girişi

No:11/3, Cağaloğlu (Eminönü)
İstanbul


Kolay Tarif:
1) İstanbul Valiliği'nin tam karşısında.
2) Marmaray Cağaloğlu çıkışından 30 metre ileride.
3) Cağaloğlu Migros'un yanında.