0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00
   
 
 
 
 
     

Avantajlı Üyelik Sistemi


İnternet kitapçısı TDK, siz akademisyenlere (profesör, doçent, yrd. doç. veya öğretim görevlisi) göre özellieştirilmiş avantajlar sunmaktadır. Siz de binlerce yayınevinin onbinlerce kitaplarından veya TDK’nın sunduğu öğretim metaryalleri sisteminden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Not: Akademisyen üye avantajlarından yararlanmak için üniversite kimlik kartınızı, üye işlemini tamamladıktan sonra sonra taranmış bir örneğini [email protected] adresine e-posta ile göndermeniz gereklidir.

 

Akademisyen Üye

 
Sanal KAYNAK sistemi akademisyenlere, verdiği derslere ait kaynak kitap ve yardımcı ders kitabı arayışlarına tek noktadan erişme ve satın alma imkanı sunar. Kitap arayışları, temin edilmesi ve kendi kitaplarının satışa sunulması gibi birçok imkana erişme imkanı vardır.
 
- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca arama
 
- Belirgin bir anahtar sözcüğe göre arama
 
- Elektronik belge ve e-makale’lere erişim
 
- Örnek müfredat programı, ders izlence belgelerine erişim
 
- Öğretimle ilgili materyallare erişim
 
- Konusuna ait yeni kitap duyuruları alma.

 
 
 


 

Öğrenci Üyeİnternet kitapçısı TDK, siz öğrencilere özelleştirilmiş avantajlar ve kitap temininde kolaylıklar sunmaktadır.  En büyük avantajınız ders kitaplarınızı arkadaşlarınızla toplanıp beraber satın alın, yani "toplu alın, toplu indirim kazanın". Binlerce yayınevinin onbinlerce kitaplarından sonuna kadar siz de yararlanın.
 


 

Öğrenci Üye Olmanın Avantajları

 
Sevgili öğrencilerimiz, öğretim yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı kitapları, sanalTALEBE ile başka bir arayışa girmeden tek bir noktadan bulma, satın alma ve toplu alımlarda özel iskontolarla daha ucuza alma imkanı kazanır.  Türkiye’deki tüm yayınevlerinin kitaplarına buradan erişebilir, kitap listesini  oluşturabilir; ayrıca toplu alımlarda miktara bağlı özel indirimlere sahip olabilirler.
 
- Fakülte, bölüm veya anabilim dalı uyarınca arama
 
- Toplu alımlarda özel toplu indirimler

- Akademik etkinlikleri izleyebilme
 
- Bulamadığın kitapları sizin adınıza arayıp temin etme.